Yalıkavak Fayans Ustası

Seramik Döşeme

 

Bodrum Seramik Döşeme ustaları arasında bulunmaktayız ve senelerdir bu işi yapmaktayız. Bizi diğer firmalardan ayıran birçok özelliğimiz bulunmaktadır. İlk özelliğimiz olarak Bodrum şehrinde her ilde hizmet vermekteyiz.

Tek bir ile bölgeye değiliz eviniz Bodrum şehri içerisinde nerede olursa olsun uzaklık sıkıntı etmeden işin yapılacağı ev veya iş yerinize geliyoruz.

Seramik Döşemede Yeni Çağ Açıyoruz

Yıllardır Seramik Döşeme işi içerisindeyiz ve bu güne kadar birçok müşterimiz oldu birçok kişiyle konuştuk. Müşterimiz olan hiçbir kişiyi memnun etmeden işimizi bitirmedik. Bizleri aradıktan sonra gerekli olan bilgileri alıyoruz ve en kısa süre içerisinde işinizin yapılacağı yere gelip kontrol ediyoruz.

Seramik Döşeme Aşaması

Kontrol ettikten sonra sizlere Seramik Döşeme adlı katalogumuzu gösteriyoruz. Sizler katalogumuzda beğendiğiniz Seramikleri bizlere gösteriyorsunuz ve istediğiniz bir seramik varsa bizlere gösteriyoruz. Seçimlerinizde eğer kararsız kalırsanız bizde yardımcı oluyoruz. Daha önce yaptığımız Seramik Döşeme işlerini gösteriyoruz. Sizlere katalogumuzdan bir seramik seçmenize yardımcı oluyoruz.

Seramik seçildikten sonra sizlere bir fiyat çıkartıyoruz. Fiyatta ve diğer anlaşmalar yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde işimize başlıyoruz. İşimizi temiz bir şekilde yapıp son derece kaliteli bir iş teslim ediyoruz. İşi teslim ettiğimizde ise yüzünüzün gülmemesi mümkün değil…