Menu
  • Telefon 0554 508 32 50

  • Çalışma Saatleri 08:00 - 22:00

  • Bize Yazın bodrumfayansustasi@gmail.com

Hakkımızda

Bodrum Fayans Ustası Serdar Akkan

Fayans ustası olarak işlerimizi bizzat kendimiz yapmaktayız. Yaptığımız işler mimarlık, projelik olup, temiz işçiliğimiz ve bodrum fayans ustası garantisi ile sizlere daha kaliteli hizmet sunuyoruz.
Bodrum fayans ustası olarak örnek yaptığımız çalışmalara göz atabilirsiniz..

Unutmayınız ki fayans bir kere döşenir ve acemi fayans ustaları elinde çirkin sonuçlar doğurabilir.

Bodrum Fayans Ustası Serdar Usta 0554 508 32 50

Serdar AKKAN Kimdir ?

Uzman fayans seramik ustası SerdarAKKAN yıllardır Ankarada alanında uzman Ankara Fayans Ustası Selman Usta ile beraber kendi ekipleri ile çalışmış olup; sonraki iş hayatına Bodrum ve çevresindeki siz değerli müşterilerinin, fayans, granit, seramik, mermer, karo, duvar taşı, kalekim, kalekim, kalebodur, dekoratif taş döşeme, kaplama ve tamirat işlerini BODRUM FAYANS USTASI SERDAR USTA markası ile gerçekleştirmeye devam etmiştir.

Mutfak, banyo, tuvalet, koridor, bahçe, havuz, havuz yalıtımı, teras yalıtımı, duvar, işyerleri ve işletmelerde döşeme, kaplama ve tamir işlerinizi fayans ustası tecrübesiyle yapmaktayız.

Hizmet Bölgelerimiz

Bodrum, Milas, Fethiye, Dalaman, Marmaris, Datça, Köyceğiz, Kavaklıdere, Ortaca, Ula, Yatağan, Yalıkavak, Güllük bölgelerinde fayans ustası olarak hizmet vermekteyiz.

Aracı firmalarla, dekorasyoncularla uğraşmayın, işi bizzat gerçek fayans ustası yapsın istiyorsanız hemen arayın gelelim, ücretsiz fiyatlandıralım.

Bodrum Fayans Ustası Serdar Usta

Ayrıca Ankara fayans ustası ekibimizde bulunmaktadır.

0554 508 32 50
Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?