Fethiye Fayans Ustası

Fayansçı Arıyorum

 

Ülkemizde gerek internet olsun gerek hayatımızda olsun en çok aranan kişi Fayansçıdır. Sizde Fayansçı Arıyorum  diyorsanız eğer doğru yerdesiniz.

Bodrum İçi Fayansçı

Ankara’da oturuyorsanız ve Fayansçı Arıyorum diyorsanız doğru adrestesiniz. Firmamız fayans işleri ile uzun yıllardır Bodrum içinde hizmet vermektedir. Bodrum içinde sınır tanımıyoruz ve tüm illere hizmet veriyoruz.

Kaliteli Fayansçı Arıyorum

Bodrum ve çevre bölgelerde bütün ilçelere hizmet veren fayans ustası Serdar Akkan bugüne kadar uzun yıllardır birçok müşteriye hizmet vermiş bulunmaktadır. Hiçbir şekilde kalitesinden ödün vermeyen ustamızın tek amacı ise işlerini yaptığımız müşterilerimizin işi teslim ettiğimizde yüzlerinin gülüyor olması. İşlerimizi yaparak düzenli ve tertipli çalışmamızın yanı sıra müşterilerimizin istekleri doğrultusunda işi teslim ediyoruz. Nasıl anlaşılmışsa iş bitiminde müşterimiz o şekilde teslim alıyor.

Bizi arayarak fayans ile ilgili her konuda iletişime geçip bilgi alabilirsiniz. Eğer yaptığımız işleri merak ediyorsanız, daha önceki işlerimiz hakkında bir katalogumuz var isterseniz iş adresimize gelip bakabilirsiniz, isterseniz anlaşmak için yanınıza geldiğinde gösterimini sağlayabilirsiniz ve isterseniz de internet sayfamız üzerinde daha önceki çalışmalarımızın tamamı bulunmaktadır.