Bodrumun Fayans Ustası

bodrumun fayans ustasi

Bodrumun Fayans Ustası

Kaliteli fayans , granit, seramik alabilirsiniz fakat aldığınız fayans, seramik kadar çalıştığınız fayans ustası da işçiliğiyle çok önemli olup yaptığı işte uzman işinin eğitimini almış bir usta olmasına özen göstermeniz gerekir. Bunun için bize ulaşabilirsiniz. Biz fayans , kalebodur, granit, seramik işlerimizi birinci elden fayans ustası olarak özen ve titizlikle yapıyoruz.

Bazen kullandığımız fayans ,karo, seramiklerin çeşitli sebeplerden dolayı değişmesini isteyebiliriz. Bazen de kullanmış olduğunuz üründen sıkılıp farklı bir fayans isteyebiliriz. Bazen de fayansımız eskimiş olabilir. Bu durumlarda en önemli olan fayans ustamızın tecrübeli profesyonel olmasına dikkat etmeliyiz.

Fayans döşeme işinde maliyeti işçilik ücreti (el emeği ), yapılacak malzemenin ne kullanılacaksa  fayans , seramik yada granit ücreti , sarf malzemelerinin ücreti  ve yapılacak çalışmanın olduğu yere gidecek olan nakliye ücreti belirlenir.  Çalışma olacak ortamın durumuna , fayans ustasının becerikliliğine ve çalışma yapılacak alanın büyüklüğüne göre ortama olarak bir ücret çıkarttırılır. Her şey den önemlisi fayans ustanızın gerçekten iyi bir iş çıkaracağından emin olun. Gerekirse daha önce yaptığı çalışmaların örneklerini isteyin. Çünkü fayans ustası ; malzemeniz ne kadar kaliteli olursa olsun malzemeyi gösterecek olan ustadır. Bunu unutmayın.

Fayans Ustası Ücretleri Neye Göre Belirlenir!

Fayans işinde maliyet ve usta ücreti (el emeği) genel olarak değişkenlik gösterir.

05367997285
Görüşme Başlat
Nasıl yardımcı olabiliriz?
Merhaba.
Nasıl yardımcı olabiliriz?